Prowadzenie własnej działalności gospodarczej daje wspaniałe możliwości samorealizacji. Jednak wiąże się również z wieloma formalnymi obowiązkami, które mikroprzedsiębiorcom szczególnie mocno dają się we znaki. Nierzadko dochodzi do sytuacji, kiedy właściciel firmy więcej uwagi poświęca dokumentacji i kontaktom z urzędami niż pracy zasadniczej dla funkcjonowania i rozwoju swojego biznesu. Jeśli znacz ten problem z własnego doświadczenia – oferta Magne Superat pomoże Ci się wyplątać z nadmiaru papierkowej roboty i wrócić do tego, co robisz najlepiej.

Nasze biuro rachunkowe przejmie od Ciebie wszelkie sprawy księgowe i weźmie pełną odpowiedzialność

Kwestie związane z księgowością oraz kadrami nie pozwalają na popełnienie jakiegokolwiek poważnego błędu. Konsekwencje takiej pomyłki, nawet kompletnie niezawinionej, mogłyby być fatalne dla całego przedsiębiorstwa – zarówno kierownictwa, jak też szeregowych pracowników. A im więcej spraw na głowie, tym łatwiej o podobne przeoczenia. Dlatego biuro rachunkowe Magne Superat będzie idealnym wyborem dla Twojej rozwijającej się firmy! Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług:

  • pełna księgowość

  • wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników

  • prowadzenie rozliczeń z ZUS-em i fiskusem

Pamiętasz, ile czasu spędzasz nad takimi dokumentami? Dzięki nam wyniesie on okrągłe 0, a Ty zyskasz pewność, że wszystkie formalności czy rutynowe postępowania urzędowe przebiegają w jak najlepszym porządku. Mało tego! Zmianę na plus odnotujesz również w swoim portfelu.

Wybierając Magne Superat możesz liczyć na korzystne warunki współpracy. Tylko policz, ile w sumie zyskasz!

Doświadczenia naszych zadowolonych Klientów wyraźnie pokazują, że zlecenie zadań księgowych do zewnętrznego biura rachunkowego opłaca się zdecydowanie bardziej od zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Z czego to wynika? Nie ponosisz żadnych kosztów personalnych (urlopy, choroby itd.), wszystkie procesy związane z obiegiem dokumentacji zostają zoptymalizowane, a do tego odpadają Ci wydatki na dedykowany system IT do prowadzenia finansów i księgowości. Jest jeszcze czas, którego wartości nie sposób przecenić. Decydując się na długofalową współpracę z biurem rachunkowym Magne Superat możesz zapomnieć o ciągłym śledzeniu zmian w zmieniającym się prawie. O wszystkim poinformujemy Cię z należytym wyprzedzeniem, poza tym będziesz otrzymywać szczegółowe raporty na bieżąco – w efekcie dostaniesz pełen przegląd aktualnej sytuacji Twojej firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Fachowcy z Magne Superat czekają na kontakt!