Właściciele małych i średnich firm – ale nie tylko oni – dokładnie oglądają każdą złotówkę po kilka razy, zanim zdecydują się na jakikolwiek wydatek lub inwestycję. W pełni rozumiemy takie podejście, dlatego postanowiliśmy pokrótce przybliżyć kluczowe zalety przeniesienia księgowości w Twojej firmie na zewnątrz, do biura rachunkowego Magne Superat. Wykazujemy czarno na białym, że powierzenie „papierkowej roboty” naszym fachowcom to świetny ruch!

1. Specjaliści na posterunku. Ryzyko popełnienia błędu w księgach rachunkowych redukujemy do zera

Wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych działań liczbowych czy operacji na rachunkach stanowi dla nas chleb powszedni. Profesjonalna księgowość gwarantuje Ci pełen spokój podczas wszelkich rozliczeń. Deklaracje podatkowe, jednolity plik kontrolny, a może ewidencja przebiegu firmowych pojazdów albo sprawozdanie na potrzeby GUS-u? To wszystko mamy w małym palcu – Magne Superat oferuje Ci kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, więc nie musisz się obawiać, że cokolwiek w dokumentach odbiegałoby od stanu faktycznego.

2. Coś, czego nie kupisz za żadne pieniądze: więcej czasu na zasadniczą działalność

Prowadząc własny biznes należy koncentrować się na własnych zadaniach i koordynowaniu działań pracowników, a nie ślęczeć nad stosem dokumentów z kalkulatorem w ręku. Tymczasem spora część polskich przedsiębiorców właśnie tak pracuje: załatwia formalności zamiast rozwijać swoją firmę. A wystarczy zlecić księgowość na zewnątrz, żeby móc się w pełni skupić na wyzwaniach, jakie stawia rynek. Warto również podkreślić, że biuro rachunkowe Magne Superat działa wyjątkowo sprawnie. To, co Tobie lub innym osobom bez eksperckiej wiedzy i umiejętności potrafi zabrać nawet parę godzin dziennie, nasi specjaliści wykonają w niespełna 3 kwadranse – licząc razem z przerwą na kawę.

3. Dogodne warunki prowadzenia księgowości. W Magne Superat ustalimy cennik adekwatny do Twoich potrzeb

Indywidualne podejście wobec każdego Klienta pozwoliło nam zdobyć doskonałą renomę. Dlatego cały czas podążamy tą drogą, tworząc możliwie maksymalnie elastyczną ofertę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch idealnie identycznych firm, których księgowość należałoby prowadzić w dokładnie taki sam sposób. Dlatego biuro Magne Superat kieruje do Ciebie propozycję, która w pełni sprosta Twoim wymaganiom. Jej ogólne ramy znajdziesz na naszej stronie internetowej – jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, wypełnił formularz z zapytaniem ofertowym. Odpowiemy najszybciej jak się da! Możesz również skontaktować się nami telefoniczne lub mailowo. Jesteśmy pewni, że przedstawione liczby mocno przemówią do Twojej wyobraźni!